NEWS & UPDATES

Werken bij OpenHR: 2 nieuwe teamleden gezocht

blog_image:article_openhr_162696396760f97fff12ff2.jpg:end_blog_image

Wij zijn op zoek naar 2 nieuwe collega's ter uitbreiding van ons team!

We hebben een plek open voor een HR of recruitment-starter. Wil jij werken met en voor HRM'ers? Kiki staat je graag te woord! Zij is onze Junior HR Recruitment Consultant en kan je precies vertellen wat ze elke dag doet én waarom het zo'n interessante en super leerzame job is.

vacature Junior HR recruitment consultant

We hebben ook een plek vrij als Recruitment Assistant, een rol waar je je met name bezig houdt met sourcing. Fantastische kans als je nog HR student bent en een HR gerelateerde bijbaan zoekt voor tijdens je hele studie. Deze rol is voor gemiddeld 12 uur per week. Wil je spreken met een andere HR student die precies weet wat deze job inhoudt? Bel dan even naar Britt, zij werkt bij ons in de functie van Recruitment Assistant.

vacature Recruitment Assistant

Wil je weten wie je collega's worden? Bekijk ons team hieronder.

Team

Je vraagt je misschien af, wie zijn die honden? Dat zijn Luka (links) en Nita (rechts). Zij zijn de kantoorhonden van OpenHR.

Wil je toekomstige werkplek zien? Bekijk onze corporate video op onze homepage.

HOME

Wil je reageren? Leuk! We vinden motivatie heel belangrijk, overtuig ons met jouw motivatie en presentatie.

Tot snel!


LAATSTE NEWS

Voor de komende jaren hebben wij officieel ‘employee centricity’ als...
25-01-2022
Laura neemt deze week de Instagram-account van OpenHR over.
Voor een...
24-01-2022
OpenHR gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close